Jak jsem se dostala k psaní povídek >

28. března 2008 v 16:27 | Alyssa |  životopisy
JAK JSEM SE DOSTALA K PSANÍ POVÍDEK,
Musím se přiznat, že první FF co jsem četla, byla o Tokio Hotel a nemohla jsem se přestat smát, byla šílená. Trošku mě to od toho odradilo, pak jsem začala číst povídku, ale nevím jak se jmenuje, je mi to líto, protože bych si jí ráda přečetla znova. Byla taky o TH a já začala psát. Nechtěla jsem to zveřejnovat a tak jsem si jí psala jen tak.. ve wordu, ale byla hrozná. Měla asi 8.dílů a strašně to odbočovalo od tématu, nebyla tam skoro řádná přímá řeč a ještě ted se za ty chyby a všechno stydím. Netvrdím, že ted umim česky o něco líp, ale i tak:)
Od té doby jsem začala číst hodně FF. Jenom o TH, protože povídky o Harry Potterovi mě neberou a číst o Jaredovi Letovi jako o gayovi se mi taky nechtělo.
Po roce se na scéně oběvili PANIK, dřívější Nevada Tan, do té doby jsem za sebou měla stovky neúspěšných pokusů o jakoukoliv povídku, ale všechny odbočovali od tématu, neměli děj a ani jedna povídka se nedočkala konce. Když jsem začala v dubnu 2007 chodit na blog > o PANIK všimla jsem si, že tam pár holek píše FF, řekla jsem si, že to zkusím.. protože přece jenom Panik nebyli tak známí a Fan Fiction o nich nebylo taky dost :)
Začala jsem psát na dovolené ve Španělsku a to jsem si myslela, že skupinu tvoří jenom dva členové. Když jsem přijela, zjistila jsem, že je jich šest. Poupravila FF a poslala. Myslím, že to nebyl žádný zázrak.. vlastně je to celkem trapný. FF se jmenuje Osudová rána a rozhodně není taková, jakou bych si jí představovala.
Netvrdím, že jsem nějaká spisovatelka, nebo něco podobnýho.. tenhle blog mám proto, že mě psaní strašně baví a chtěla bych se o něj s někym podělit:)
Snad to chápete, byla bych ráda, když budete psát i kritiku, protože z ní se ponaučím nejvíc;)
Alyssa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama