Osudová rána-2

29. března 2008 v 11:29 | Alyssa |  Osudová rána
OSUDOVÁ RÁNA-2
"já zapomněl otevřít!"
"co je trapný?"
"Naty! Vnímáš náš?"

"Mám rád Naty..možná..teda co to kecam určitě víc než bych měl" hrklo ve mně. Ted se mi klepají kolena..no bezva. Co když si dělá srandu? Určitě ano! Ted? Ted když mají za sebou druhý klip a jsou úspěšní,skupina Nevada Tan zapadá konečně do dráhy slavných.. No prostě a jednoduše Timo může mít miliony holek na jednom prstu a líbím se mu já? To je blbost..třeba myslí jinou Naty..
"Myslíš mojí ségrušku?"
"jo.." a do prčic.jak se ted mam před ním chovat?
"je skvělá vid?" řekl brácha jůů on o mě tak pěkně mluvíí
"je uplně bezvadná a já nevim jak jí mám říct že jí miluju.." ježiši on to vážně řekl..řekl že mě miluje. Já už to nebudu poslouchat- nemůžu.sedla jsem si na postel a pustila si Hilary Duff. Začala jsem si zpívat a bylo mi všechno jedno. Pak ale někdo vrazil do dveří.
"zder ségra, nechceš s náma jít zkoušet?" zeptal se mě David. A já ztišila rádio..abych vůbec něco slyšela.
"cože?"
"no řikam..abys šla semnou a s Timem do zkušebny.teda jinak- chceš jít s náma do zkušebny?."
"no..víš ..no já nevim."
"tak pojď! Ještě jsi tam nikdy nebyla…pojď..a kluky znáš..prosím."
"tak dobře.hned jsem dole." Cože? Já s nima mam jít do zkušebny? No co..aspoň zaženu na chvíli nudu a uvidím takovej ten svět kluků :) už jsem se upravila a všechny ty holčičí věci..vzala jsem si světlé bokovky (nedala jsem si pásek-mam to ráda takhle) a bílé tričko s hnědým nápisem., vlasy mam rozpuštěné. Když jdu dolu ještě si je češu.
"woow.." řekl Timo a David jednohlasně. Měla jsem docela radost, že to řekli, ale pak to ze mě všechno spadlo a řekla jsem jen hrubé 'dík' položila jsem hřeben na skříňku a koukala na kluky. Z mého pohledu asi vyčetli *na co čekáme?* a…
"já zapomněl otevřít!" řekl bráška a praštil se do čela. Já se usmála..
"ona se taky směje! Davide! Dělej volej hurá a budeme se tři dny radovat jo?" řekl asi vtipně Timo. No a David jako správnej magor se přidal a začal volat
"HURÁÁÁ, HURÁÁÁ" a tleskat..oba dva tam takhle chvíli tleskali a blbnuli..než jim to došlo- jsou jako malý. Já na ně koukala trošku divným pohledem, teda myslím, že jo… a pak jsem uviděla Timův výraz
"o..ooou.." řekl Timo a jeho výraz byl tak směšný, že jsem se začala taky smát. Za chvíli jsem se uklidnila, páč to nebyl žádnej záchvat smíchu, ale jenom smích. A do háje- už je to tu zase. Trapná chvíle ticha.
"ježiši…to je trapný." Řekla jsem a asi jsem trošku zrudla. Hodně lidí z vás si asi říká jak jsem vadná, ale jak se mam chovat ke klukovi který řekl že mě miluje? A ještě k tomu mi to ani neřekl? Potom když je ke všemu ta trapná chvíle ticha a on se na vás kouká upřeným ZASNĚNÝM a nádherným pohledem? Asi byste taky zrudly a vykydly ze sebe taky nějakou kravinu- jako já.
"co je trapný?" vypadlo z bráchy..
"to ticho.." chvíli bylo ticho…pak se na sebe Timo a brácha koukli a nejspíš jim to došlo..no hurá! Bože! To klučičí myšlení..:)
"eh..aha" řekl Timo a to už jsme s konečně dali do pohybu- konečně jsme se hejbli od našeho baráku. Byli jsme už docela daleko. Jejich zkušebna..no prostě je to vážně doost daleko od našeho baráku a my šli pěšky.Šly jsme přes přechod..
"CO DĚLÁŠ TY MAGORE? STŮJ! STŮJ!" řvala jsem na auto co se vyřítilo ze zatáčky příšernou rychlostí, nemohla jsem nic dělat, chtěla jsem utíkat, ale nešlo to- bylo pozdě.
"Naty, néééééééééé.." slyšela jsem výkřik Davida a v jednu a tu samou chvíli ještě Timův výkřik:
"Lásko, prosím néé." Pak už jsem nic neslyšela. Viděla jsem jen pouhou tmu. Připadalo mi, že spím a ležím celou věčnost, aspoň tak půl dne, slyším hlasy, přicházejí z dálky, nevím kde jsem- nevím o co jde..bože? co to je? Sen?..vidím mlhavě a jen s těží rozpoznávám šest hlav nad mnou. Co to je? Timo, David, Franky, Jury, Jan a Linke. Co tu oni dělají? Jsou to oni, že? Nevím..slyším jen volat něčí jméno..
"Naty"
"Natalie!"
"Naty"
"Nat!"
"Natal!"
"Natalko!" Natalie? Kdo co? Jo já. Takhle se jmenuji. Natalie Bonková. Ještě že to vím..konečně! vidím je už s docela velkou přesností..opravdu se nad mnou sklání skupina Nevada Tan. Ale proč? Vždyť..přece. Co tu dělám? Vybavuji si jenom..Jak jdu s Davidem a Timem do zkušebny.. a pak už jenom jak jdeme po přechodu..ano přechod! To hnusný auto! A už vim! Ono mě srazilo…..
"Naty! Vnímáš náš?" najednou se někdo zeptá. Ten někdo byl Juri.
"co? Co tady dělám?" vyhrkla jsem ze sebe..vlastně- chtěla jsem Jurimu odpovědět, ale vypadlo ze mě tohle-jak to?
"ježiši Naty..já jsem tak rád.." myslím, že chtěl ještě něco doříct, ale to už mě mačkal na své hrudi a vinul se kolem mě jeho silnými pažemi..ano byl to Timo.
"Timo..já chci živou ségru..neumačkej jí." Řekl David. Konečně jsem se usmála. Timo mě pořád držel a já už začala ztrácet kyslík..
"Timo..T-Timo..prosím.." říkala jsem a lapala zároveň po dechu.
"Ano?" zeptal se Timo a konečně mě pustil..
"díky.. nemohla jsem dýchat."
"aha. Promiň.."
"co to bylo?"
"co?"zeptal se Timo..
"no to..obětí. tohle bych možná čekala u bráchy..ale u tebe." Řekla jsem a zavrtěla hlavou.
"no..to znamenalo….." Timo očividně nevěděl co říct, asi nebyl ještě připravený říct mi..to..no to, že mě miluje.
"No víš. To byl šok Naty.pouhá reakce." Zastal se ho Franky. La ejá si ještě moc dobře vzpomínala na tu větu..na tu poslední větu co jsem od něj před srážkou slyšela.
"aha.." řekla jsem a dál jsem dělala nechápavou. Chtěla jsem se zvednout. Víte, pořád jsem ležela na zemi.nevím kde jsem byla, ale podle nástrojů..no došlo mi, že jsem v jejich zkušebně. Byla modře vymalovaná a na zdech viseli fotky. Udělala jsem pohyb jakože vstávám,ale David mě zarazil
"počkej..pomůžeme ti, Timo..můžeš?"
"j- jasný!" sebral se v rychlostí blesku Timo a společně s Davidem mě podpírali.konečně jsem na svých nohou- můžou mě pustit.
"dobrý díky." Řekla jsem, ale to jsem neměla dělat, protože jsem ještě stále nestála moc dobře na svých nohou a přece v tu chvíli když jsem už necítila podpírání chlapeckých rukou..se to stalo…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 broky broky | E-mail | 29. března 2008 v 21:03 | Reagovat

co co co co se stalo supky dalsi dilek se nemjuzu dockat honeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama